משלוח פרחים לארה''ב

 
 

משלוח פרחים לחו''ל - מקבלים הזמנות גם בשישי -  הזמינו בטלפון  03-7513618 או Whatsapp 054-5480490  מקבלים הזמנות עד 23.00 - הזמינו בטלפון 03-7513618 זר מתוק ומשלוח פרחים לחו''ל -  הזמינו בטלפון בטלפון 03-7513618 מארזי חג כשרים - זר מתוק כשר לאירופה וארה"ב,משלוח פרחים לבירורים Whatsapp 054-5480490 לצרפת,לשוויץ,לאנגליה, ובעצם לכל מקום בעולם ובמהירות ויעילות מירבית ומהיום להיום! מחירים מצויינים-הטובים ביותר בתחום.

 

משלוח פרחים לחו"ל


פשוט וקל ולכל מקום בעולם


משלוח פרחים לחו"ל לא דורש מאמץ מיוחד, אלא נסיון רב שנים של הגוף דרכו מזמינים. החברה דרכה תיעשה ההזמנה, מקושרת עם חנויות רבות ברחבי העולם והן עומדות לרשותה לביצוע ההזמנה ומהמקום הקרוב ביותר ליקיריכם או לחברים לעבודה וכיוצא באלו.


אנו עוסקים במשלוח פרחים לחוץ לארץ, מזה כעשר שנים ועושים זאת באהבה. "פרחים מסביב לעולם", אינו שם שנבחר במקרה והוא בהחלט מרמז על עיקר הפעילות של החברה שלנו.


אנו מסוגלים לבצע משלוחים במועדים הרגילים,אך בנוסף לכך, אף עומדים לרשותכם גם בימי שישי ושבת ואף בחגים, הן בארץ והן בחו"ל, כולל ימי ראשון בארה"ב וגם בכמה מדינות באירופה.


זמן התגובה שלנו מאד מהיר למשלוח הפרחים בחו"ל, או אולי חבילה מתוקה שתרצו לשלוח, או אפשרויות אחרות כמו עוגות יומולדת, מארזי קומות מרהיבים ועוד ועוד, אפילו מארזי ספא נהדרים, שניתן להוציא בארה"ב.


אנו משרתים קהל לקוחות מאד גדול, ומוציאים הזמנות כל יום עד השעות המאוחרות של הערב, למעשה עד 22.30 בכל אחד מימי השבוע וכולל בסוף השבוע!נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק שירות

מצויין, בכל מקום בעולם !


בברכה
פרחים מסביב לעולם.
 
 

וואטסאפ - whatsapp